برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز شنبه 21 تیر 1399   برابر با  :    11/7/2020  میلادی    مصادف با :    1441/11/20  قمری
(1395/5/19) رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین فرهنگ ساز شیراز:
مشکل اصلی امروز، بی‌تفاوتی انسان‌ها نسبت به تعهداتشان است
در گردهمایی خیرین شیرازی از 22 مرکز، مجمع و انجمن خیریه و 6 تن از خیرین نخبه با حضور رئیس هیئت امنا و هیئت مدیره مجمع خیرین فرهنگ ساز و شهرساز، تجلیل شد.

مطبوعات فارس/رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین فرهنگ ساز شیراز گفت: بسیاری فکر می‌کنند مشکلات کشور ما با تزریق پول حل می‌شود اما مشکل اصلی کشور بی‌تفاوتی انسان‌ها نسبت به تعهدات خود است.

مهندس علیرضا پاک فطرت در نخستین گردهمایی خیّرین شهر شیراز در جمع مسؤولان و خیّرین اظهار داشت: در این مکان فرشتگانی جمع شده‌اند که تا به امروز کارهای بزرگی انجام داده‌اند.

وی گفت: بسیاری فکر می‌کنند مشکلات کشور ما با تزریق پول حل می‌شود اما مشکل اصلی کشور بی‌تفاوتی انسان‌ها نسبت به تعهدات خود است.

علیرضا پاک فطرت بیان داشت: شهر شیراز همیشه در مباحث خیر الگو بوده و امروز نیز استان فارس الگوی شهرهای دیگر ایران است و اینک زمان آن رسیده که بین خیّرین هم‌افزایی صورت گیرد.

شهردار شیراز در ادامه افزود: شهر شیراز از لحاظ جغرافیایی به مناطق، ناحیه‌ها و محله‌های مختلفی تقسیم ‌شده است و باید مشخص شود در هر قسمت چه نیازهایی دارد، هرچند تا حدودی این امر صورت گرفته است.

علیرضا پاک‌فطرت ادامه داد: اولویت‌بندی نیازهای شهری یکی از امور مهم دیگر بوده و من فکر می‌کنم اولویت شهر شیراز فرهنگ‌سازی است چراکه ما نیاز به شهروندانی داریم که فرهنگ شهروندی را بدانند.

راه‌حل کاهش خسارات‌ تصادف‌های شهری افزایش تعداد بیمارستان‌ نیست
شهردار شیراز تصریح کرد: زمانی در خیابان‌های این شهر عده‌ای از روی جهل با سرعت غیرمجاز در محدوده شهری مسابقه می‌دهند و درنهایت تصادف می‌کنند آیا ما باید برای کاهش خسارت‌های جانی حاصل از تصادفات بیمارستان بسازیم.

این مسؤول اضافه کرد: مشکل شیراز فرهنگی است و مردم این شهر باید خود وارد این مسائل شوند و امربه‌معروف کنند و به تبلیغ فرهنگ رانندگی، چگونه زیستن، حق همسایگی و... بپردازند.

شهردار شیراز بیان کرد: ما در سه سال گذشته 50 قطعه زمین برای ساخت مسجد و حسینیه به خیّرین اهدا و در ساخت آن نیز کمک کردیم و این مهم در حوزه ساخت بیمارستان نیز صدق می‌کند.

علیرضا پاک‌فطرت خاطرنشان کرد: با وجود تمام این اقدامات مشکل اصلی ما بی‌تفاوتی است و اگر نسبت به مشکلات فرهنگی بی‌تفاوت باشیم این معضل گریبان‌گیر خانواده‌ها خواهد شد.

وی تصریح کرد: ما و شما باید به این سؤال‌ها پاسخ دهیم که آیا قوانین ما ضعف دارد یا شهر بد ساخته ‌شده، جریمه‌های راهنمایی و رانندگی کم است، اتومبیل‌های ما مشکل‌دارند یا فرهنگ شهروندی را نمی‌دانیم.

این مسؤول با اشاره به کشف راه‌حل پیرامون مشکلات شهر شیراز افزود: این‌ها تلنگری برای شروع فعالیت مختلف شهرسازی است و ما نیاز داریم در حوزه اداره شهر و استفاده بهینه از نیروهای انسانی تجدید نظر کنیم.

شهردار شیراز در پایان خاطرنشان کرد: از ارائه راه‌حل‌های سازنده استقبال می‌کنیم اما راه‌حل‌ها باید متناسب با نیاز مناطق شهری باشد و آرامش مردم را تأمین کند.

رئیس هیئت امنای مجمع خیرین فرهنگ ساز و شهرساز شیراز:
گردهمایی‌های خیّرین به سیاست‌گذاری کلان در امور خیر کمک می‌کند

رئیس هیئت امنای مجمع خیرین فرهنگ ساز و شهرساز شیراز گفت: گردهمایی‌های خیّرین به سیاست‌گذاری کلان در امور خیر کمک می‌کند.

آیت‌اله سید علی‌اصغر دستغیب در نخستین گردهمایی خیرین شهر شیراز در جمع مسؤولان و خیّرین اظهار داشت: در مجلس باشکوهی قرار داریم که محفل انسان‌های مبارک است و مبارک در لغت به معنای بسیار «نفاع» یعنی انسان‌هایی که به جامعه خود بسیار سود می‌رسانند، است.

وی با اشاره به واژه «نفاع» افزود: این واژه‌ای است که خداوند در قرآن کریم از زبان مسیح و در وصف خود او بیان کرده و معنای خیر نیز همین بوده و خیّرین کسانی هستند که نفع آنان به دیگران می‌رسد.

آیت اله دستغیب با اشاره به مفهوم «نفاع» تصریح کرد: نماز معراج مؤمن، روزه برای انسان سپر آتش و حج نیز یک دوره انسان‌ساز محسوب می‌شود اما آن چیزی که از انسان وجودی پر خیر و برکت می‌سازد و در ملکوت او را شاخص معرفی می‌کند، نفعی است که به دیگران می‌رساند.

وی بیان کرد: خداوند نیز در قرآن از سرنوشت انسان‌ها در قیامت یاد کرده است و می‌فرماید که در آن روز هر کس کار خیری انجام داده است پیش روی خود می‌بیند.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: در جمع‌بندی که در آیات و روایت داریم، نشانه‌هایی دال بر این وجود دارد که نتایج عمل خیر منحصر به جهان آخرت نیست و انسان‌های «نفاع» آثار عمل خود را در همین دنیا نیز می‌بینند و این وعده الهی است.

وی بیان داشت:  مصادف شدن این گردهمایی را با دهه کرامت به فال نیک می‌گیرم و باید توجه کنیم که دهه کرامت برای چه انتخاب‌ شده است.

آیت اله دستغیب افزود: این دهه مبارک با آغاز ولادت بانوی بزرگ اسلام و الگوی بانوان جامعه ما، حضرت معصومه(ع) آغاز و در نیمه این دهه با روز بزرگداشت حضرت احمد بن موسی(ع) مواجه می‌شویم و به ولادت امام رضا(ع) ختم می‌شود.
وی اضافه کرد: در وصف حضرت احمد بن موسی(ع) گفته‌ شده است که ایشان انسانی جلیل‌القدر، کریم و پرهیزگار بوده‌اند و تمام این اوصاف نشانه‌های کرامت انسانی است و پدر ایشان نیز او را بسیار دوست می‌داشتند.

تولیت حرم های مطهر احمدی و محمدی(ع) ادامه داد: اگر بگوییم اساس خلق برای این است که انسان کرامت ذاتی خود را بالفعل کند، مطلب گزافی نگفته‌ایم چراکه خداوند در قرآن اشاره‌ کرده است که ما به بنی‌آدم کرامت دادیم.

نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: خداوند کرامت را از طریق «هدایت» و «استقامت» به انسان می‌دهد و هدایت به معنای این است که انسان راه رسیدن به‌ حق‌تعالی را بیابد و استقامت نیز یعنی در این راه ثابت‌قدم بماند.

دستغیب بیان کرد: این اجلاس از این نظر اهمیت دارد که بستر هدایت است و امروز از همگی شما دعوت به‌ عمل‌ آمده است که اینجا حضور داشته باشید.

وی خاطرنشان کرد: شما نماینده طیف کثیری از برگزیدگان و فرهیختگان هستید که از گروه‌های مختلف خیّرین در این مکان جمع شده‌اید و برای نخستین بار گردهمایی خیّرین را تشکیل داده‌اید و واژه «نخستین» به این معناست، وگرنه شما سال‌ها در دیگر گروه‌های خیر فعالیت داشته‌اید.

این مسؤول با اشاره به حضور پیشین خیّرین در گروه‌های مختلف بیان داشت: فرهنگ یک جامعه نیز مانند شما از طیف‌های گوناگونی تشکیل ‌شده است که هر طیف وظیفه فرهنگی خود را انجام می‌دهد.

نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری افزود: انجام پروژه‌های شهرسازی و فرهنگ‌سازی توسط شما خیرین و مسؤولان شهری صورت گرفته ‌شده اما بی‌شک همت شما خیرین نقش اصلی را داشته است.

آیت اله دستغیب اضافه کرد: مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز فعالیت‌های بزرگی داشته‌اند که چشم جهانیان را خیره کرده و حاصل این فعالیت‌ها بازگشت به اصل و کرامت خود است.

وی ادامه داد: قرآن تذکر داده است که مبادا دیگران در عمل به قرآن از شما پیشی گیرند و ما اگر امروز پیشرفتی در غرب می‌بینیم تاریخ تمدن نشان می‌دهد آن‌ها این مهم را از فرهنگ ایرانی اسلامی کسب کرده‌اند و با عمل به آن از ما پیشی گرفته‌اند.

این مسؤول تصریح کرد: بی‌شک همگی شما در این گردهمایی با یک هدف مشترک حضور دارید و می‌خواهید به بهبود وضعت فرهنگ و شهرسازی کمک کنید و برگزاری این‌گونه گردهمایی‌ها درواقع تحکیم همین اهداف خیر و نیک است.

نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری در پایان خاطرنشان کرد: به اعتقاد من برگزاری دوره‌ای این گردهمایی‌ها و انتخاب عده‌ای از میان گروه‌های خیّر می‌تواند در سیاست‌گذاری کلان امور خیر کمک و بستر بهبود وضعیت فرهنگی و شهری را فراهم کند.

شهردار شیراز:
ظرفیت مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز در راستای ارتقای فرهنگ شهروندی به‌کار‌گیری شود

شهردار شیراز گفت: ظرفیت مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز در راستای ارتقای فرهنگ شهروندی به‌کار‌گیری شود.

علیرضا پاک فطرت در جمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز با اشاره به نقش موثر و پررنگ خیرین در شهر شیراز اظهار داشت: زمان آن رسیده است که خیرین و هیئت مدیره‌های مختلف دور هم جمع شده و هم‌افزایی به وجود آورند.

شهردار شیراز از خیرین خواست که آن‌ها هم در این مسیر قدم گذاشته و ارتقای سطرح فرهنگ شهروندی را با جدیت دنبال کنند و بیان کرد: شهرداری نیز با شناخت از نیازهای مردم و مناطق بهتر می‌تواند این محوریت را ایجاد کند.

وی افزود: شهرداری شیراز با شناخت دقیق از 11 منطقه خود به خوبی می‌داند این مناطق چه کمبودهایی اعم از سرویس‌هایی بهداشتی تا کتابخانه‌ها و غیره دارد و می‌تواند اولویت‌بندی لازم در ارائه خدمات را انجام دهد.

پاک‌فطرت راهکار این مهم را در تصمیم‌گیری صحیح و به‌موقع دانست و عنوان کرد: از فرهنگیان حاضر در جمع درخواست می‌کنیم که به ما در مجمع و در اداره شهر کمک کنند و این وظیفه هیئت مدیره است تا با راه‌حل صحیح و به موقع در راستای ارتقای فرهنگ شهرسازی همکاری کند.

شهردار شیراز خاطرنشان کرد: باید به جای درمان در پیشگیری هزینه کنیم و در راستای تحقق این هدف جای دستگاه‌های آموزشی خالی است، هیئت مدیره باید جلساتی با دستگاه ها ی مختلف داشته باشد و اعلام آمادگی کرده و توانایی‌های آن‌ها را به کار گیرد.

وی با اشاره به اهمیت کمک فکری بر کمک‌های مالی خاطرنشان کرد: باید نگاهمان را در اداره شهر اصلاح کنیم و این نیازمند استفاده از منابع انسانی فرهیخته شهر است، در مورد نیازهای خاص مردم و محلات باید از راهنمایی‌ها و راهکارهای متخصصان جامعه‌شناس بهره برد.

پاک‌فطرت تصریح کرد: هرجا که ضعف قانونی داریم باید تصحیح شود و خلاء‌های قانونی بررسی شده و برطرف شود.

هنوز نظری برای این خبر درج نشده است


نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :       


اخبار مرتبط

گزارش تصویری/دیدار هیئت تاجیکستانی با شهردار شیراز /عکس :محمد احمدی
نماینده مجلس عالی تاجیکستان خواستار برقراری پرواز مستقیم بین شهرهای شیراز و دوشنبه شد
گزارش تصویری/بازدید شهردار شیراز از پروژه تقاطع غیر هم سطح شهدای جهاد/عکس:رضا بعیدی
گزارش تصویری/ بازدید شهردار شیراز از پروژه تونل سعدی
نوید شهردار شیراز برای اختصاص 10 میلیاردتومان به مترو این شهر
عزم جدی شهرداری برای فسادستیزی
فاز نخست پروژه معلم به بهره برداری می رسد
شیراز موفقترین شهر در حمل و نقل عمومی است
مجمع خيرين فرهنگ‌ساز و شهرساز شیراز می تواند جهاني شود
اورژانس خدمات شهری در شیراز راه اندازی می شود
اطلاع رسانی نتوانسته خود را به پیشرفت پروژه ها برساند/عکس:محمد احمدی
همزمان با دهه فجر 650 میلیارد ریال پروژه در شیراز افتتاح می شود
مطالعات آبهای سطحی شهرک گلشن مجددا انجام می شود
تحریم ها خللی در روند توسعه شهرها ایجاد نمی کند
شرایط برای اسکان مسافران نوروزی دراین شهر فراهم است
رکاب‌زنی مدیران شهری و فرهنگی در شیراز
630 هکتار فضای تفرجگاهی جدید در شیراز کلنگ زنی می شود
رونق گردشگري پاسخگوي تمام مشكلات اقتصادي شيراز است
عوارض دريافتي در هر شهر بايد در همان شهر هزينه شود/عکس:محمد احمدی
پاركينگ‌هاي جديد براي ايام نوروز تأمین می شود/عکس:محمد احمدی
پنج ماه زودتر از موعد مقرر رحمت-باهنر افتتاح شد
از کسانی که پای آبروی شیراز ایستادند باید قدردانی کرد
توسعه گردشگری داخلی و خارجی ضروریست
راه حل بسیاری از مشکلات، هماهنگی کامل بین بخشی است
ایران صادر کننده فرهنگ اصیل به تمامی جهان است
به معماری اسلامی، ایرانی در طراحی ها توجه ویژه شود
برای ترویج فرهنگ دین و مذهب از هیچ کمکی دریغ نمی کنیم
تجلیل شهردار شیراز از اعضای شورای شهر
برای رونق گردشگری نیاز به ایجاد تحولات اساسی داریم
خطوط بی آر تی عبور خودروهای امدادی را تسهیل می کند
صد برنامه در هفته شیراز برگزار میشود
ظاهر يك شهر گوياي فرهنگ و شخصيت مديران و مردم آن است
امضای تفاهمنامه فرهنگی شیراز با شهر خوی
محل فعلی پایانه امیرکبیر، در شأن سومین حرم اهل بیت (ع) نیست
همایش تجلیل از مادران شهید با حضور شهردار شیراز برگزار شد
شیراز قابلیت تبدیل شدن به پایانه بزرگ گل و گیاه را دارد
هنرمندان فارس گمنام هستند
فعالیت های جهادی شهرداری شیراز موجب رضایتمندی شهروندان شده است
کلنگ تونل 2قلوی اکبرآباد به زمین زده می شود
نگذارید به مهندسان متعهد خدشه وارد کنند
بیش از هزار میلیارد ریال پروژه شهرداری شیراز افتتاح می شود
پایان طرح توسعه جنوب شهر شیراز تا پایان امسال/جنوب شیراز محور گردشگری می شود
شهرداری شیراز به توانمندسازی سکونت گاههای غیررسمی کمک می کند
ایجاد درآمد پایدار و مدیریت هزینه اولویت مدیریت شهری است
راه‌اندازی مسیرهای عبور دوچرخه در سطح شیراز
خیرین برای کمک به خانواده های بی سرپرست تلاش بیشتری کنند/ مشاغل خانگی بهترین راهکار برای کمک به زنان سرپرست خانوار
فرهنگسازی یعنی تقویت فرهنگ اسلامی ایرانی
شوراها از ارکان محکم نظام هستند
روز قدس، نقطه عطف حماسه سیاسی است
برای انجام کارهای بزرگ در شهر، نیازمند مدیران توانمند هستیم/عکس:محمد احمدی
اصناف در مراکز جدید خدماتی شهر مستقر شوند / حماسه اقتصادی سرلوحه عملکرد باشد
پیمانکاران، نگران منابع مالی نباشند / کیفیت، مهندسی ارزش و سرعت در اجرای پروژه ها مدنظر باشد
بهره برداری از پل دوم شهرک بهارستان / پل سوم کلنگ زنی می شود
در طراحي‌ پروژه‌ها بايد افق درازمدت را ملاك قرار داد
عملکرد تقاطع غیر هم سطح شهدای جهاد فرا شهری خواهد بود/عکس:محمد احمدی
طرح جمع‌آوری و امحای قلیان‌های خانگی در شیراز اجرا می شود
لزوم اجرای طرح ترافیک بیش از پیش احساس می شود
کوچک نمودن بدنه شهرداری مهم‌ترین راه کاهش هزینه‌ها است
پارک کوهستانی ˈدراکˈ مستعد سرمایه گذاری است
کار فرهنگی خمره رنگرزی برای تغییر رنگ جامعه نیست
ارائه خدمت به میهمانان نوروزی محدود به زمان خاصی از شبانه روز نیست
مجموعه بین الحرمین نقش مؤثری در بهبود منطقه تاریخی، فرهنگی شیراز دارد
آغاز عملیات حفاری خط 2 مترو همزمان با هفته شیراز
برج تاریخ ایران در شیراز کلنگ زده می شود
آغاز عملیات اجرایی دو پروژه عمرانی و فرهنگی در شیراز
طرح توسعه حرم مطهر(ع) گامی مؤثر در حل معضل بافت فرسوده شیراز است
عملیات اجرایی سد تنگ سرخ آغاز شده است
نگاه درآمدی به مناطق کم‌ برخوردار نداریم
صد و 20 میلیارد تومان پروژه در شیراز افتتاح و کلنگ زنی شد
بازدید شهردار شیراز از ترمینال کاراندیش شیراز
دولت نیم درصد سهم کتابخانه‌ها را برداشته است
پایان عملیات اجرایی بزرگترین تونل خاورمیانه در شيراز
اهدا لوح سپاس "شهر پایدار" و جایزه "خشت طلایی" به شهرداری شیراز
تاکید شهردار شیراز بر بازنگیری در جرائم تخلفات رانندگی
فراهم کردن بیشتر بسترهای گردشگری سلامت در شیراز
شهر برای شهروندان ساخته شده است؛ نه خودروها
طرح جامع گردشگری شیراز را دنبال خواهیم کرد
نخبگان شهر شیراز در اداره شهر مشارکت کنند
ساخت نخستین سالن ورزشی سرپوشیده 6 هزار نفری در شیراز
ورودی جنوب غرب شیراز به مرکز گردشگری تبدیل می‌شود‌
گره‌های ترافیکی در بخش‌هایی از شیراز باز می شود
سالانه 36.5 میلیارد تومان هزینه جمع‌آوری زباله‌های شیراز می‌شود
ساخت ایستگاه امام حسین(ع) قطارشهری شیراز تسریع شد
برپایی نمایشگاه تاریخچه فرهنگ پوشش در ادیان و ملل مختلف در شیراز
به دنبال توسعه صنعت گردشگری شیراز هستیم
برگزاری پیاده‌روی بزرگ خانوادگی با حضور 100 هزار شهروند شیرازی
مشاوران متخصص در مراکز صیانت از خانواده شیراز به کار گرفته شوند
موانع اجرای فاز 2 خط یک قطار شهری قابل رفع است
مرکز اشتغالزایی زنان سرپرست خانوار شیراز آماده افتتاح شد
اجرای بزرگ‌ترین پروژه مشارکتی شهرداری شیراز با بخش خصوصی
عملیات اجرایی 3 طرح عمرانی در شیراز آغاز شد
شهردار شیراز با حمایت شورا به کار خود ادامه می‌دهد
تولید و انتشار کتاب ورزش ها و بازی های بومی محلی در شیراز
۳۰ پروژه بزرگ شهرداری شیراز تا پایان امسال افتتاح می‌شود
ماندن و رفتن من منوط به تصمیم شورا است
اجرای نزدیک به 3 میلیون مترمربع آسفالت و ترمیم
دولت بودجه‌های مصوب سازمان‌های شهرداری را محقق کند
شیرازحداقل به 50 هتل نیاز دارد
درآمد حاصل از مالیات بر ارزش افزوده صرف پروژه های عمرانی می شود
۲۷۰ کارگر نمونه شهرداری شیراز تجلیل شدند
صدور پروانه ساختمانی رایگان برای مراکز درمانی امکان‌پذیر نیست
سهم شهرداری از جرائم رانندگی پرداخت نمی‌شود
استمرار پاکسازی شيراز از وجود معتادین پرخطر ادامه دارد
تعطیلی بدون تفکر برنامه‌ها سبب کاهش ورود گردشگران به شیراز می‌شود
شهرداری شیراز آمادگی انتقال زندان عادل‌آباد به خارج از شهر را دارد
تعریف سه هزار میلیارد تومان طرح سرمایه گذاری برای سال 94
بازدید شهردار شیراز از کمپ نوروزی بوستان شهدا منطقه پنج
فضای سبز شهر شیراز 600 هکتار افزایش یافت
بهره‌برداري از پل كابلي ولي‌عصر(عج) ابتداي سال 95
امروز در جامعه بیشتر از قهرمانی به پهلوانی نیاز داریم
شیراز پشتوانه فنی خوبی برای استان های جنوبی کشور است
انجام حفاری در مرکز شهر تا پایان تعطیلات نوروز ممنوع است
بازنگری طرح جامع ترافیکی شیراز در دست اقدام است
عمليات اجرايي 4 پروژه فرهنگي در شيراز آغاز شد
رویکرد شهرداری شیراز جذب سرمایه‌گذار است
بیش از ۶۰۰ پروژه عمرانی در سند توسعه شیراز اجرا می‌شود
تكريم شهداي سادات موجب ارتقاي فرهنگ جامعه است
عملیات اجرایی بیش از 70 طرح عمرانی و فرهنگی پایان می‌یابد
بیش از 450 میلیارد ریال پروژه در شیراز افتتاح می‌شود
ساخت تالار شهر شیراز امسال آغاز می‌شود
در برنامه پنجم توسعه سرانه فضای سبز شیراز افزایش می‌یابد
صدور مجوز احداث ویلا باغ‌هاي 2 هزارمتري قانون است
سريال «شهر من شيراز» مقابل دوربين رفت
ساخت تالار شهر شیراز امسال آغاز می‌شود
بیش از ۵۰ مسجد در شیراز در طرح مسجدمحوری شرکت کردند
آغاز به ساخت تالار بزرگ 2500 نفری در شیراز
مراکز صیانت از خانواده، زمینه‌ساز حرکت به‌سوی شهر سالم
ساخت سالن حرفه‌ای مسابقات تیراندازی در شیراز
آیین شام غریبان حضرت زینب در شیراز برگزار شد
نقش رسانه ها در پدافند غیرعامل، انکارناپذیر است
۵ فرهنگسرا به صورت همزمان در شهر شیراز ساخته می‌شود
نهضت احداث پارکینگ در شیراز ادامه دارد
کلان شهر شیراز نیازمند خطوط ویژه و بی آر تی برای حل مشکلات ترافیکی است
لزوم كاهش بدرفتاري‌هاي ترافيكي با استفاده از ابزار قانون
برگزاری بیش از 60 عنوان برنامه در دهه ولایت
شهدا الگوهاي بي‌بديل در همه عرصه‌ها و اعصار هستند
شهرداری الکترونیک مقدمه ایجاد شهر الکترونیک است
امسال 8 هزار خودرو، سرويس مدارس را انجام مي‌دهند
آرامش معنوي جامعه در گرو مشاركت همگان است
تاثيرگذاري عملكرد شهرداري و شورا در جذب گردشگران خارجي به شيراز
راه اندازی رشته ترافیک در دانشگاه های شیراز
ساخت موزه هنرهای زیبای شیراز با همکاری معماران فنلاندی
تفکر مدیریت یکپارچه شهری بایستی در شیراز شکل گیرد
از 10.5 کیلومتر قطار شهری شیراز بهره برداری می شود
باغ پرندگان شیراز به سرمایه‌گذاران ارائه می‌شود
افتتاح بیش از 820 میلیارد ریال پروژه در شیراز
بازدید سردار غیب پرور و شهردار شیراز از مترو
کلان شهر شیراز چاره‌ای جز بلند مرتبه‌سازی ندارد
درآمد توریسم شیراز باید از اقتصاد نفتی کشور بیشتر باشد
سرانه فضای سبز شیراز افزایش یافت
14 کارکرد فراموش‌شده در مساجد راهکار تحقق طرح مسجد محوری در شیراز است
کمک به متکدیان خیابانی حمایت از نازیبایی‌هاست
شفافيت و اعتمادسازي مهمترين اصول در توسعه سرمايه‌گذاري است
اوراق مشارکت در پروژه های ساخت پل و بزرگراه هزینه نشده است
مترو شیراز شهریورماه شروع به کار می کند
پروژه‌های بیش از توان مالی شهرداری کلنگ‌زنی نمی‌شود
10 کتابخانه در شیراز به بهره‌برداری می‌رسد
آماده سازی شهر برای ماه مبارک رمضان
سرکشی شبانه شهردار شیراز از عملیات روکش آسفالت خیابانها
همزمان شش هزار واحد پارکینگ در شیراز ساخته می شود
بازدید شهردار شیراز از پروژهای عمرانی
دیدار مردمی شهردار شیراز در مسجدالزهرا کوزه گری و صاحب الزمان ده پیاله
ساخت مجتمع های تجاری-تخصصی در اولویت دستور کار شهرداری شیراز
نیروی انسانی توانمند مهمترین رکن هر سازمان است
در حمایت از سازمان آتش نشانی، از هیچ گونه تلاشی فروگذار نمی کنم
توسعه آتی خطوط قطار شهری شیراز نیازمند 1000 واگن است
تقویت شوراها، مدیریت یکپارچه شهری و رضایت شهروندان را به دنبال دارد
60 درصد کارکنان شهرداری را کارگران تشکیل می‌دهند
آغاز هفته شیراز با اجرای برنامه های متنوع
تأثیر دیپبماسی فعال شهری در ارتقای روابط کشورها
ورود 50 اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی شیراز
آغاز سال تحصیلی با حضور شهردار شیراز
ایجاد 50 هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم از سوی شهرداری شیراز
ورزش حرفه ای و قهرمانی از پشتوانه جوانان مستعد در فارس بهره کافی را ببرد
انتقال زندان شیراز به خارج شهر ضرورت دارد
تبلیغ منزل مبله در شان سومین حرم اهل بیت نیست
رکورد تخفیف عوارض شکسته شد
محقق شدن 83 درصد بودجه سال 92 شهرداری شیراز
کاشت درخت برگرفته از آموزه‎های دینی است
شهر شیراز به30 المان سبز مزین می شود
تابوها را خواهیم شکست/پارک های علم و فناوری می توانند اقتصاد مقاومتی را محقق کنند
فضای شیراز مزین به آیات قرآنی می شود
حذف صدور نقشه ساختمانی در شهرداری شیراز تصویب شد
بهسازی و نهضت آسفالت معابر مرکزی شیراز
تمام امکانات شهرداری شیراز در اختیار مسابقات قران کریم خواهد بود
تأکید بر ایجاد فضایی در شأن ایام‌الله دهه فجر در سطح شهر
شيراز قابليت جذب گردشگر در 4 فصلِ سال را دارد
اعلام نتایج آزمون استخدام شهرداری ، هفته آینده
شهروندان در بارشها از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند
مواقع بروز بحران ضرورت مدیریت واحد شهری بیشتر حس می شود
سرانه خیابان شیراز بیش از ديگر کلان‌شهرهای کشور است/آغاز طرح ‌ترافیک از پانزدهم دی
بحران ها دسته بندی و برای هر کدام سناریو تعریف شود
ساماندهی مشاغل اولویت اصلی شهرداری شیراز است
ارائه تسهیلات به سرمایه‌گذاران در بافت‌های فرسوده
آماده همکاری در زمینه فرهنگ شهروندی با رسانه ها هستیم
با ساماندهی وانت بارها مخالفیم/ فروش محصولات ارزان قیمت در بازارچه های شهرداری در اولویت باشد
ارائه خدمات رایگان به امور درگذشتگان
اصلاح طرح های عمرانی در دستور کار است
لزوم بهره گیری تمامی شهرهای دنیا از فرهنگ اسلامی
به زودی میدان توپخانه شیراز احیا می شود
ارتقای جایگاه شهرداری شیراز در جشنواره سلامت اداری کشور/ جایزه سلامت اداری "پیشرو یک" سهم شهرداری شیراز شد
اعطای پایان کار منوط به استعلام از بهزیستی شود
امروز سود در ساخت و ساز مراکز گردشگری و تفریحی است نه پاساژ
همدلی صد درصدی شورا و شهرداری مهمترین گام برای تحقق مدیریت یکپارچه شهری
کلنگ زنی و افتتاح پروژه های بزرگ خدماتی و عمرانی
پنجاه درصد بودجه شهرداری شیراز هزینه حمل و نقل است
توجه به الگوهای مناسب سبک ایرانی اسلامی در تمام مقاطع تحصیلی
شهردار شیراز به عنوان چهره برتر گردشگری استان فارس معرفی شد
استخدام 1100 نیرو در شهرداری شیراز
روند حمایت از سرمایه‌گذاری در شهرداری شیراز سرعت گرفته است
حداقل یک‌هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری تا پایان سال محقق شود
بهره‌گیری از فناوری‌های نوین در عرصه‌های مدیریت شهری شیراز
گسترش ورزش های بومی در شیراز مورد توجه قرار گیرد
«پچ» مجارستان با «شیراز» ایران خواهر خوانده می‌شود
بهینه‌سازی مصرف انرژی در تمامی واحدهای شهرداری شیراز اجرا می‌شود
بهره گیری از ظرفیت پاکبانان و کارگران فضای سبز در تصمیم سازی ها
بهره بردن از ظرفيت هنرمندان و فرهنگوران در مديريت فرهنگسراها
بهره‌برداري از 155 ميليارد تومان پروژه در هفته دولت
جشنواره فرهنگی شهر سالم به کار خود پایان داد
رینگ دوم شهر شیراز تکمیل می‌شود
زبان هنر بهترین شیوه ثبت ارزش‌های انقلاب است
شرط ايجاد شهر سالم داشتن خانواده سلامت است
مجموعه‌های تفریحی در اولویت ارائه به سرمایه‌گذاران
نزدیک به ۳۳۰ عنوان برنامه در دهه کرامت در شیراز اجرا می‌شود
رئیس کمیته دفاع مجلس نمایندگان ژاپن خواستار گسترش همکاری ها با ایران شد
30 کیلومتر کوه‌راه در شیراز تا پایان سال افتتاح می‌شود
ایستگاه‌های ورزش صبحگاهی در شیراز گسترش می‌یابد
خودرو محور بودن شهرآمار تصادفات را بالا برده است
تاثير مستقيم شهرسازي علمي در مديريت بحران
صاحبان مشاغل برای انتقال ترمینال باربری شیراز همکاری کنند
زنان ايجاد كننده امنيت در خانواده‌اند
باید با تلاش و اثبات توانمندی‌ها مدیریت یکپارچه شهری را گرفت
انتخاب مدیرعامل مجمع خیرین فرهنگ‌ساز و شهرساز شیراز
8 هزار متر مربع به فضای آموزش ،فرهنگی و هنری شیراز افزوده می شود
انتصاب اولين شهردار زن در شيراز
رشد اشتغال و رونق اقتصادی مهم‌ترین دستاورد همکاری مدیریت شهری و بانک‌ها
تفاهم‌نامه واگذاری ۲۸ خانه تاریخی به شهرداری شیراز امضاء شد
سرانه تولید زباله در شیراز ۶۹۰ تن است
پل روگذار تقاطع تخت جمشید ـ سرداران به بهره‌برداری می‌رسد
مالک هتل آسمان می‌گفت داخل ارگ داربست بزنید تا از داخل ارگ هتل من را نبینند
شیراز فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی را به جهان صادر می‌کند
دیدار هیئات آلمانی با شهردار شیراز در سالروز سعدی
افتتاح 34 پروژه شهری با اعتبار 83 میلیارد تومان در شیراز
تسریع در اجرای طرح توسعه حرم مطهر شاهچراغ(ع)
بنیاد بین‌المللی غدیر، عشق به اهل بیت‌(ع) را در جوانان شیرازی تقویت کند
شهرداری باید الگوی اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی باشد
تندیس چهره سال صنعت ساختمان به شهردار شیراز اهدا شد
شهدا متعلق به هیچ جناح و دسته ای نیستند
دولت توجه بیشتری به حوزه حمل و نقل عمومی داشته باشد
منافع مردم، نخستین اولویت مدیریت شهری است
شهردار شیراز، چهره سال 94 صنعت ساختمان کشور شد
500 میلیارد ریال پروژه در شیراز افتتاح می شود
سد تنگ سرخ شيراز سياسی شده است
سازمان مدیریت اعتبارات فایناس خط ۲ متروی شیراز را تصویب کند
افزایش زمان خدمت رسانی مترو به 15 ساعت
ساختمان شهرداری مرکزی موزه می‌شود
پروژه بزرگراه کوهسارمهدی، معادل 20 پروژه بزرگ شهری است
تجليل شهردار شیراز از سرمربي تيم ملي فوتسال ايران
تخفیف ۲۷ تا ۴۰ درصدی به پرداخت‌کنندگان نقدی عوارض در شیراز
مناسب‌سازی معابر برای نابینایان اولویت شهرداری شیراز است
فضای ورزش‌های پهلوانی و باستانی در شیراز گسترش یابد
لزوم تعامل دستگاه‌ها برای ساماندهی قبرستان تاریخی دارالسلام شیراز
مشكلي براي تامين مالي پروژه پل‌ كابلي نداريم
بازدید شهردار شیراز از پل کابلی ولی عصر
خالی ماندن پارکینگ‌ها به علت رایگان بودن پارک حاشیه معابر است
اجرای 618 پروژه شهری تا پایان سال 96
سرعتِ کار در پروژه میدان معلم، دو برابرشده است
روستاهای اطراف شیراز هم حاشیه نشین دارند
آمادگی ناوگان حمل و نقل شیراز برای آغاز سال تحصیلی جدید
تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری شیراز در چارچوب قوانین وزارت کشور انجام می‌شود
عملیات ها در باغ موزه دفاع مقدس شیراز بازسازی می شود
روزانه 4 میلیارد ریال برای نظافت شیراز و نگهداری فضای سبز هزینه می‌شود
نگهداری باغات اولویت شهرداری شیراز است
شهردار شیراز سه‌شنبه با دوچرخه تردد می‌کند
استقبال انبوه سازان از احداث ساختمان‌های سبز
ایجاد 20 کیلومتر کوه‌راه در ارتفاعات شیراز
رانندگان شیرازی با آموزش به الگوهای کشور تبدیل می شوند
دوربین های ترافیکی شهری شیراز۲.۵ برابر شد
ورودی «چنار راه دار» به منطقه گردشگری تبدیل می شود
پروژه ولی‌عصر (عج) به یک نشانه شهری کم نظیر تبدیل می‌شود
تصویب 400 هزار دلار فاینانس برای تامین و تجهیز خط 2 قطار شهری
فاینانس 771 میلیون دلاری مترو شیراز تصویب شد
نخستین دوره نشست‌های تخصصی شیرازشناسی آغاز به کار کرد
مدیران عامل دو سازمان شهرداری شیراز منصوب شدند
بوستان ورزش و سلامت در غرب شیراز به بهره‌برداری می‌رسد
افزایش هفتگی دوربین‌های ثبت تخلف رانندگی در شیراز
عملیات خط دو مترو شیراز طبق برنامه زمان‌بندی انجام می‌شود
راهنمایان گردشگری تاثیرگذارترین سفیران فرهنگی هستند
رئیس مجمع جوانان کنفرانس اسلامی با شهردار شیراز دیدار کرد
هشدار برای شیراز ها و طغیان رودخانه‌ها
بازسازی خیابان زند باریک شیراز 3 روز طول می‌کشد
ضرورت رعایت سبک معماری ایرانی اسلامی در سیما و منظر شهری
متروی شیراز تا پایان امسال به چهارراه زند می‌رسد
آغاز به کار سیستم تاکسی‌متر هوشمند در شیراز
بانک شهر 2 صرافی الکترونیک در شیراز راه‌اندازی می‌کند
5 هزار پیمانکار شهرداری شیراز از بانک شهر تسهیلات دریافت کردند
فروش 400 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای تکمیل خط یک مترو شیراز
تاکسی‌ها توسط بانک شهر به کارت‌خوان الکترونیک تجهیز می‌شوند
اهمیت تعامل «بانک» و «شهر» در توسعه کلانشهر شیراز
سرانه فضاي سبز شيراز 23 مترمربع است
مجتمع فرهنگی، مذهبی و رفاهی سرباغ با حضور شهردار شیراز در بافت تاریخی و فرهنگی شهرداری افتتاح شد
پیشگیری از بیماری‌های مسری مهم‌ترین اولویت اتوبوس سلامت شیراز
استفاده انتخاباتی از امکانات شهرداری ممنوع است
حضور پررنگ مردم در انتخابات ارتقا دهنده جايگاه كشور است
هیچ زمانی برای پست و مقام در را به دیوار نکوبیده‌ام
ساختمان جدید شهرداری شیراز اولین سازه ممتاز کشور
نمی‌دانیم باید تابع شورا باشیم یا هیئت رسیدگی به تخلفات
طرح شهر فرزانگان تحول آموزش ابتدايي را به‌دنبال دارد
آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح شیراز صدرا
پیش‌نویس سند خواهرخواندگی شیراز و نانجینگ چین امضا شد
شهردار شیراز با رئیس کل دادگستری فارس دیدار کرد
آماده احداث تصفیه خانه لوکال در شیراز هستیم
بهره‌برداری از 180 دستگاه اتوبوس شهری در شیراز
شهردار شیراز هفته آینده معرفی می شود
از اهالی قصردشت که سال ها از این با غ ها حفظ و نگهداری کردند، تقدیر و تشکر می کنم
افتتاح فاز۲ خط یک مترو شیراز
اسکندر پور گزینه جدید شهرداری شیراز
(314) حیدر اسکندر پور شهردار شیراز
رودخانه خشک شیراز باید از تهدید به یک فرصت عمومی تبدیل شود
شيراز نيازمند نظم و زيبايي بصري است
بدهی 500 میلیارد تومانی شهرداری شیراز بابت فروش اوراق مشارکت مترو
درِ اتاقِ همه مدیران شهرداری در وقت اداری به روی مراجعین باز خواهد بود
آسیب های اجتماعی امروز ناشی از تغییرات کالبدی کلانشهرها و تغییر نظام محله ای است
اعتلای جایگاه شیراز را همراه با نخبگان رقم می‌زنیم
پیمانکار و کارمندی که سیستم را معیوب کند در شهرداری جایی ندارد
شهرداری و دستگاههای دولتی اقلام مصرفی خود را از تولیدکننده استانی تهیه کند
شهردار شیراز حکم انتصاب دو مدیر جدید را صادر کرد
پرداخت بدهی پیمانکاران تا پایان بهمن
کسب در آمد در شرایط سخت اقتصادی
شهردار شیراز در دیدار با معاون اول رییس جمهور خواستار پرداخت معوقات سهم دولت در خصوص احداث خط یک قطار شهری شد
شخصا بر پروژه‌های عمرانی نظارت دارم
پیگیری تحقق شهرداری الکترونیک در شیراز
زنگ انقلاب در دبیرستان شهید بهشتی شیراز به صدا در آمد
شهردار شیراز عضو شورای شبکه شهرهای دوست‌دار کتاب کشور شد
اجرایی شدن پل شیشه‌ای علی‌ابن حمزه از ابتدای 97
شهرداری از پایان‌نامه‌های با موضوع مدیریت شهری حمایت می‌کند
نیازمند اقناع افکار عمومی در خصوص خدمات مهندسی هستیم
طرح بازآفرینی محورزندیه به مسابقه گذاشته می‌شود
هوشمند سازی ترافیک بخشی از پازل شهر هوشمند است
گردشگری راه‌کار رونق اقتصادی شیراز است
کمیته مشترک شهرداری و دانشگاه شیراز تشکیل می شود
خط معماری و مکتب خاص شیراز نداریم
برنامه شهرداری برای اداره شیراز در سال 97 بر اساس بودجه مصوب مدیریت می شود
بازدید شهردار شیراز، رییس و اعضای شورای شهر از تقاطع سه سطحی «امیرکبیر- مطهری - رحمت»
حضور شهردار شیراز در جمع گردشگران هلندی همزمان با روز شیراز
مردم از ما فعالیت و تکاپو می خواهند
شهردار شیراز مسافر چین شد
امضای پیمان خواهرخواندگی شیراز و نانجینگ
شهرداری مجموعه‌ای اجرایی است نه سیاسی
انتصاب معاون مالی و اقتصادی و رییس سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری شیراز
جذب سرمایه‌گذار یک انتخاب نیست الزام است
خط یک مترو با چهار ایستگاه دیگر تکمیل می شود
برای تحول اقتصادی نیازمند رویداد محوری هستیم
ملاک و معیار ارزیابی شهرداران مناطق اجرای با کیفیت پروژه های عمرانی است
روند صدور استعلامات شهرداری به طور کامل در اختیار دفاتر ماده 33 قرار می گیرد
تسریع در احداث خط دوم مترو با فروش اوراق مشارکت
دلالان را می‌توان حذف کرد
پاکیزگی شهر نمودی از خدمت رسانی مطلوب شهرداری‌ها است
تلاش برای به سرانجام رسیدن پروژه‌ی سعدیه در شیراز
وجود متولیان مختلف مانع سرمایه گذاری در بافت قدیم شیراز است
کمک به شهرداری در مسیر توسعه
تزریق امید به جامعه نیاز امروز کشور است
می توان مثلث زیارتی با حضور شهرهای مشهد مقدس، قم و شیراز تشکیل داد
تشکیل گروه اجتماعی برای نظارت خبرنگاران بر شهرداری
شهردار شیراز از افتتاح بازار هنر شیراز در محور سنگ سیاه همزمان با دهه فجر امسال خبر داد
تحقق 146 درصدی بودجه‌ی شهرداری شیراز در تیر ماه
آب برای حفظ فضای سبز شیراز نداریم
اولویت کارهای فرهنگی را به شیراز می دهیم
گام شیراز به سمت میزبانی اتحادیه جهانی شهرهای تاریخی
حضور شهردار شیراز در اجلاس جهانی شهرهای تاریخی جهان
تقاطع غیرهمسطح جوادیه به زودی افتتاح می شود
متروی شیراز هفته اول مهرماه رایگان است
طرح سوال از شهردار شیراز کلید خورد
دوشادوش یکدیگر برای دفاع از کشور و محافظت از خون شهدا متحد باشیم
وظیفه تمام مسئولان ادامه راه شهدا است
برای مقاصد سیاسی به کشورتان ظلم نکنید
برپایی میز خدمت با حضور شهردار و معاونان شهرداری شیراز
50 اتوبوس شهری شیراز به زائران اربعین خدمات رسانی می کنند
دیدارشهردارشیراز با ایت الله کلانتری‎
20 درصد از کل ناوگان اتوبوسرانی کلانشهر شیراز نوسازی شد‎
اصلاح معادله قیمت، کیفیت و درآمد در بازارچه های محلی
پروژه های جدید شهرداری شیراز با نگاه پیاده محور آغاز می شود
کرامت انسانی در فعالیت های عمرانی جاری باشد
فضای حاکم بر شهر شیراز را فضای گفتگو، مدارا و صلح است
رانندگان شهرداری شیراز خواستار پرداخت حقوق معوق خود شدند
فرصت آموزش و اشتغال مناسب و موثر را برای نخبگان فراهم کنید
بعضی اقدامات عمرانی به جای خاطره‌سازی خاطرات را پاک می‌کند
بزرگترین ایستگاه مترو شیراز دهه فجر افتتاح می شود
شهردار شیراز در بازدید از پروژه تقاطع غیرهمسطح شهیدان روزی طلب
شهردار شیراز 2 تذکر گرفت
بسیجی فداکار و خالص است
پیشنهاد 5 گزینه برای تصدی استانداری فارس
آمادگی شهرداری برای تقویت ناشرین شیرازی و فارسی
وعده‌های شهردار شیراز در مورد ورزش قهرمانی محقق نشده است
برگزیدگان جشنواره موسیقی فارس معرفی شدند
بازدید شهردار از سازمان حمل و نقل مسافر
شهرداران کلانشهرهای کشور خواستار بررسی مواد مرتبط با درآمدهای پایدار شهرداری ها شدند
زیباشهر به شیراز الحاق شد
ایستگاه عملیات ویژه آتش‌نشانی در شیراز راه‌اندازی شد
بازدید شهردار شیراز از فاز نخست مسیر دوچرخه سواری
خواجوی مشترک دیار کریمان و شهرراز
روند صدور پروانه ساخت تسهیل می‌شود
شهرداری که با مترو سر کار می رود
آغاز عملیات اجرایی خط سه مترو شیراز
شهردار شیراز در آیین افتتاح همزمان 6 پروژه
افتتاح سرای محله کوشک میدان
مدت زمان اقامت گردشگران در شیراز افزایش می یابد
وضعیت کنونی شهرها خوب یا بد حاصل کار مهندسان است
تجلیل شهردار شیراز از بانوان شاغل در شهرداری
حقوق شهردار شیراز کمتر از 10 میلیون است
دهقانی به عنوان مدیرکل ارتباطات شهرداری شیراز منصوب شد
خط دو قطار شهری ظرف سه سال آینده به بهره برداری می رسد
همکاری شهرداری و مرکز اسناد برای ایجاد آرشیو ملی هنر در شیراز
بهره‌برداری از فاز دوم بوستان نماز تا پایان پائیز امسال
جابه‌جایی شهرداران مناطق
۴۰۰ خانه در خطر سیل محله سعدی شیراز باید تملک شود
افتتاح 4 پروژه عمرانی شیراز در دهه فجر
نوید راه‌اندازی تراموای شیراز با همکاری آلمانی‌ها
ظرفیت حوضچه آرامش دروازه قرآن ۲ برابر شد
مرکز پژوهش‌های شورای شهر شیراز افتتاح شد
تلاش برای تکمیل 6 پروژه تا پایان امسال در شیراز
ظرفیت افزایش مراودات فرهنگی با آلمان وجود دارد
در منطقه 4 حتی یک ایستگاه اتوبوس سالم هم نداریم
هیچ پروژه عمرانی در شیراز متوقف نمی‌شود
اجرای ۱۰۰ میلیارد تومان طرح برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر
ایستگاه متروی وکیل‌الرعایا در کشور منحصر به فرد است
آمادگی شهرداری شیراز برای همکاری با دانمارک در مدیریت شهری
تخصیص پنج میلیارد ریال به آزمایشگاه تشخیص کرونا ویروس در شیراز
رسانه‌ها حس امید مخابره کنند
مردم از تجمع در آرامستان‌ها خودداری کنند
تولیدکنندگان وسایل بهداشتی حلقه‌ای از زنجیره مبارزه با کروناویروس هستند
اعلام آمادگی شهردار چونگ‌چینگ برای کمک به شیراز در مقابله با کروناویروس
شهردار درسدن آلمان روز شیراز را تبریک گفت
پیام شهردار شیراز به مناسبت ۱۵ اردیبهشت
قرارداد ساخت تراموا در شیراز منعقد شد
پیشتازی شیراز در استقامت و مبارزه
ویروس کرونا حمل و نقل عمومی شیراز را تعطیل نگه داشت
امکان دریافت تسهیلات را به دلیل بدهکاری نداریم
بررسی مشکلات ارتباطی استان فارس با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات
بهسازی و تجدید آسفالت معابر شیراز
راه‌اندازی سامانه نظارت بر تخلفات در شهرداری شیراز
صدای مرکز فارس نمره قابل قبولی در گسترش فرهنگ شهروندی گرفته است
اختتامیه بزرگترین طرح آموزش فرهنگ شهروندی کشور در شیراز
تفاهمنامه آموزش فرهنگ شهروندی بین شهرداری و آموزش و پرورش فارس امضا شد
جشنواره آموزش شهروندی در شیراز برگزار شد
كتابداري را نسخه شفا بخش جامعه مي دانيم
اجرای طرح پرستار کتاب در بیمارستان‌های شیراز
کلینیک کتاب‌درمانی در کتابخانه‌های شیراز راه‌اندازی میشود
رابطان فرهنگی کتابخانه‌های فارس گرد هم جمع شدند
تنها کمتر از 3 درصد از مردم فارس عضویت کتابخانه های عمومی را دارند
دولت نیم درصد سهم کتابخانه‌ها را برداشته است
کتابخانه‌های عمومی فارس کتاب‌های صوتی در اختیار نابینایان قرار می‌دهند
آغاز ثبت نام داوطلبان آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی
برای دریافت مطالبات از اهرم قانونی استفاده می کنیم
نرم‌افزار «سامان» پایان اسفند ماه امسال رونمایی می‌شود
مشکل اصلی ساخت کتابخانه مرکزی شیراز تامین زمین است
عضویت در کتابخانه‌های عمومی استان فارس رایگان شد
خیران ‌بیش از ۱۰ میلیارد ریال به کتابخانه‌های استان فارس کمک کردند
در غرب شیراز کتابخانه استاندارد نداریم
فارس رتبه برترکشور در ساخت کتابخانه‌های مشارکتی
در هفته کتاب دستگاههای اجرایی فارس هنوز در خواب زمستانی هستند
سرمایه‌گذاری فرهنگی در فارس با اولویت کتاب باشد
بانک اطلاعاتی فعالان حوزه کتاب کودک راه‌اندازی می‌شود
۱۰ کتابخانه از محل سهم نیم درصدی شهرداری در شیراز احداث شد
ایستگاه مطالعه در ۳ نقطه گردشگری شیراز نصب می‌شود
دکتر سعیده ابراهیمی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس شد
انجمن علمی کتابداران کتابخانه‌های عمومی کشور در شیراز تاسیس می‌شود
کتابخانه تاریخی شهید دستغیب به موزه نسخ خطی تبدیل شود
10 کتابخانه عمومی در شیراز افتتاح می‌شود
هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی
همايش حماسه سرخ در شيراز برگزار مي‌شود
کتابخانه‌های عمومی فارس عضویت رایگان می‌پذیرند
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس منصوب شد
پیش‌بینی 150 کتابخانه در طرح جامع امامزادگان فارس
اجرای "طرح مهربانی در مهر" در فارس
۲۰ مهرماه عضویت در کتابخانه عمومی فارس رایگان است
نخستین جشنواره فیلم کوتاه و عکس طلوع برگزار می شود
نوروز امسال فارس رتبه نخست کشور در اسکان فرهنگیان شد
از فرهنگیان به مناسبت هفته معلم توسط سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس تجلیل شد
مسابقه دل نوشته‌های فرهنگیان و دانش‌آموزان فارس به رئیس جمهور برگزار مي‌شود
اسکان بیش از ۱۲ میلیون نفرروز در اماکن فرهنگیان/ فارس رتبه برتر را کسب کرد
ظرفیت پذیرش کنکور ۹۵ افزایش یافت
هدیه یک خانه به معلم فداکار خاشی
برگزاری آزمون استخدامی معلمی برای ۱۰ هزار نفر در شهریور
۳۵۰هزار ظرفیت دانشگاه‌ها خالی ماند
استخدام ۲۰ هزار نفر در سال جدید در آموزش و پرورش
حقوق فرهنگیان بازنشسته ترمیم می‌شود
شرایط دریافت وام کم‌بهره از صندوق ذخیره فرهنگیان
20 هزار نفر سالجاری در وزارت آموزش و پرورش استخدام می شوند
آغاز طرح توزیع خودرو لیزینگی برای فرهنگیان بازنشسته
آغاز ثبت نام آزمون استخدامی
اختلاس حدود 1200 میلیارد تومان در دو بانک ملی و ملت
پرداخت حقوق فرهنگیان یکپارچه شد
تکمیل ظرفیت کنکور ۹۵ آغاز شد
۱۵ مرکز ویژه خدمات دندانپزشکی فرهنگیان در کشور راه اندازی می شود
مطالبات فرهنگیان بازنشسته هفته آینده پرداخت می شود
شمارمراکز دانشگاه فرهنگیان کشورکاهش می یابد
5درصد حقوق فرهنگیان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان به این صندوق واریز می‌شود
امسال 18 هزار فارغ‌التحصيل دانشگاه فرهنگيان جذب مي‌شوند
جزئیات نقل و انتقال درون استانی فرهنگیان فارس
شرایط و مزایای ادامه عضویت بازنشستگان در صندوق ذخیره فرهنگیان اعلام شد
استعفای مدیر سازمان دانش آموزی استان هرمزگان
طرح فرمانداری ویژه شهرستان کازرون در حال پی گیری است
به زودی سران مفسدان اقتصادی در میدان آزادی اعدام می‌شوند
احتمال پرداخت پاداش فرهنگیان بازنشسته 97 در سال 98 وجود دارد
استان فارس رتبه اول نوزدهمین پرسش مهر ریاست جمهوری را کسب کرد
کمبود نیرو و فراخوان فرهنگیان بازنشسته فارس برای تدریس
اعمال رتبه بندی فرهنگیان با حقوق دی ماه
آغاز عملیات اجرایی مسکن معلمان فارس و نویدهای امیدبخش
آغاز فعالیت مراکز فرهنگی رفاهی فرهنگیان در فارس
۳۶۱میلیارد تومان از معوقات سهم دولت در فارس محقق شد
تاکید شهردار شیراز بر بازنگیری در جرائم تخلفات رانندگی
پیاده‌روی بزرگ همگانی چهره مثبت شیراز را رسانه‌ای کرد
برگزاری پیاده‌روی بزرگ خانوادگی با حضور 100 هزار شهروند شیرازی
هیچ خانه میراثی بدون مجوز تخریب نشده است
تلاش بی وقفه و جهادی باید در رأس امور باشد
بهره‌برداری از 20 پروژه فرهنگی، ورزشی و عمرانی شهرداری در شیراز
حداقل یک‌هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری تا پایان سال محقق شود
نزدیکی بیش‌ از حد خودرو به حرم معنویت آن را خدشه‌دار می‌کند
خیّران پیش‌قراولان اقتصاد مقاومتی هستند
30 کیلومتر کوه‌راه در شیراز تا پایان سال افتتاح می‌شود
باید با تلاش و اثبات توانمندی‌ها مدیریت یکپارچه شهری را گرفت
بسته‌های سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران خارجی آماده است
مناسب‌سازی معابر برای نابینایان اولویت شهرداری شیراز است
مسئولان شهری شیراز در روز بدون خوردو دوچرخه‌سوار شدند
تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری شیراز در چارچوب قوانین وزارت کشور انجام می‌شود
تفاهم نامه ورزش و جوانان با شهرداری شیراز منعقد شود
عملیات خط دو مترو شیراز طبق برنامه زمان‌بندی انجام می‌شود
رئیس مجمع جوانان کنفرانس اسلامی با شهردار شیراز دیدار کرد
هیچ زمانی برای پست و مقام در را به دیوار نکوبیده‌ام
سیروس پاک‌فطرت رئیس خانه مشارکت سلامت استان فارس انتخاب شد
لایحه حمایت از ورزش شیراز اجرایی شود
افزایش بودجه‌ی شهرداری شیراز به حدود 3 هزار و 210 میلیارد تومان
هیئت همگانی فارس و دانشگاه علوم پزشکی تفاهم‌نامه همکاری امضاء می‌کنند
نشست منطقه‌ای فدراسیون ورزش‌های همگانی در شیراز برگزار می‌شود
رتبه نخست داژبال کشور به فارس رسید
تیم آمادگی جسمانی بانوان فارس به مسابقات کشوری اعزام می‌شوند
مسابقات داژبال قهرمانی فارس در شیراز آغاز شد
ایجاد جامعه پایدار روستایی مانع مهاجرت به شهرها خواهد بود
چهار نماینده شیراز در مجلس یازدهم مشخص شد
در نظام اسلامی کار و عمل باید ولایت محور باشد
تحولات ایجاد شده در ابعاد عمرانی حرم های مطهر ائمه(ع) و امام زادگان(ع)
دیدارشهردارشیراز با ایت الله کلانتری‎
 

 

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter