برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز سه شنبه 17 تیر 1399   برابر با  :    7/7/2020  میلادی    مصادف با :    1441/11/16  قمری
(1394/8/27)
میکس پنیری با قابلیت جایگزینی سس های چرب وارد بازار شد
شرکت فرآورده های لبنی رامک تولید پنیر میکس را کلید زد . به گفته مدیر عامل شرکت رامک ، تولید پنیر میکس رامک با بررسی نیازهای جاری و پنهان مصرف کنندگان و با هدف برآورده سازی این نیاز و ارائه یک محصول صد در صد سالم، طبیعی و علمی تولید شده است .
مطبوعات فارس / مهندس هاشم نصیری مدیر عامل شرکت رامک ، در جریان بازدید خبرنگاران از کارخانه رامک بیان داشت : رامک به عنوان یکی از بزرگترین کارخانجات تولید فرآورده های لبنی در کشور ، همواره تولید محصولات سالم ، عاری از هرگونه مواد نگهدارنده ، طبیعی ، با کیفیت و تازه را سرلوحه کار خود قرار داده است .

وی عنوان نمود خانواده بنده و تمامی کارکنان شرکت ، جزو مصرف کنندگان همیشگی محصولات رامک هستیم که این امر عملا خود باعث شده است در تولید محصولات با کیفیت حساسیت ویژه ای در میان تمامی کارکنان وجود داشته باشد .

 در ادامه صحبت های خود عنوان داشتند که هدف متعالی این شرکت توجه به سلامت جامعه است و به همین دلیل رامک در طول دو دهه فعالیت مستمر توانسته است به عنوان یک دوست جایگاه ویژه ای در قلب و ذهن مصرف کنندگان داشته باشند و شعار رامک دوست بزرگ و کوچک نه به عنوان یک شعار ، بلکه به عنوان یک واقعیت مورد قبول عموم مصرف کنندگان است .

مدیر عامل واحد نمونه صنعتی سال 94 عنوان نمود ، حساسیت در تولید محصولات غذایی همواره بیش از سایر عرصه های تولیدی است و این واحدها همواره زیر ذره بین نظارت ها و بازرسی های سازمان استاندارد قراردارند ، اما مهم تر از حضور بازرسان و ناظران در این عرصه ، وجدان بیدار و آگاه و احساس مسئولیتمدیران و کارکنان شرکت رامک نسبت به سلامت مردم برای رسیدن به جامعه سالم است .

مهندس حجازی معاونت بازاریابی و فروش شرکت رامک در خصوص خلق محصولات جدید عنوان نمود : شرکت رامک همواره به عنوان یکی از اصول اساسی خود خلق محصولات جدید را به صورت مستمر در دستور کار دارد . واحد محصول و واحد تحقیقات بازار رامک نیازهای جاری و پنهان مصرف کنندگان را بررسی و مورد سنجش قرارداده و نسبت به تولید محصولات جدید اقدام می کنند . این محصولات قبل از تولید نهایی از لحاظ ذائقه مصرف کنندگان مورد بررسی و نظرسنجی قرار گرفته و محصول نهایی پس از تایید نهایی به بازار عرضه میگردد .

لذا با توجه به تغییر سبک زندگی مردم ، افزایش سرعت زندگی ، محدودیت در تامین غذای سالم ، نیاز به جایگزینی چاشنی های سالم به جای سس های تولید شده با چربی غیر اشباع ،  پنیر میکس رامک در سه نوع متفاوت و در جهت پوشش همه سلایق تولید و عرضه شده است .

مهندس حجازی در خصوص نحوه توزیع و فروش محصولات رامک عنوان داشتند که در حال حاضر شرکت رامک در 11 استان کشور به صورت مستقیم محصولات خود را به عموم جامعه عرضه می کند و در دیگر استان ها نیز نمایندگان شرکت رامک محصولات را به فروش میرسانند .

وی عنوان داشت در حال حاضر در حدود 500 نفر به صورت مستقیم در عرضه توزیع و فروش مشغول فعالیت میباشند که محصولات با رعایت دقیق چرخه سرمایش به صورت کاملا سالم و تازه در اختیار هموطنان قرار میگیرد .

 معاونت بازاریابی و فروش شرکت رامک در خصوص نحوه معرفی این  محصول عنوان داشتند که این محصول از طریق جراید ، خبرگزاریها ، تبلیغات محیطی ، اینترنت و وب سایت شرکت به آدرس www.ramakdairy.comو صفحات رسمی رامک در شبکه های اجتماعی به عموم جامعه معرفی میگردد و مخاطبان میتوانند از طریق وب سایت و صفحات اجتماعی رامک با محصولات و نحوه استفاده از محصولات جدید آشنا شوند .

مهندس مازندرانی معاونت اجرایی شرکت رامک درخصوص نحوه مصرفپنیر میکس عنوان نمودند این پنیر را  هم می توان با نان مصرف کرد و هم به عنوان میان وعده و یا سس برای ساندویچ ، استیک و حتی غذاهای دریایی به مصرف رساند ، ترکیب این محصول با انواع غذاها به ویژه غذاهای دریایی می تواند ذائقه افراد مشکل پسند به ویژه کودکان را اقناع کند .

تفاوت این محصولات با سایر رقبای ایرانی و خارجی آن در این است که تمام مواد تشکیل دهنده آن کاملا تازه می باشد . به عنوان مثال در پنیر میکس پاپریکا  ،  از انواع فلفل دلمه ها ی  تازه و خرد شده استفادهمیگردد  در تولید این محصول همچون دیگر محصولات رامک از هیچگونه مواد نگهدارنده ای استفاده نمی شود .


در خصوص پنیر میکس پاپریکا عنوان نمودند  فلفل دلمه سرشار از آنتی اکسیدان ها و ویتامین ها می باشد. بر عکس همه فلفل ها، فلفل دلمه طعم تندی ندارد و سرشار از ویتامین c و ریز مغذی هایی مانند بتاکاروتنو فلاونوییدها می باشد.

هر چه فلفل دلمه قرمز تر باشد آنتی اکسیدان آن هم بیشتر می باشد.(آنتی اکسیدان ها با ویروس ها و میکروب های بدن مقابله می کند).فلفل دلمه سرشار از املاح و مواد معدنی مانند آهن، مس،کلسیم،پتاسیم،فسفر، منیزیم و روی می باشد.فیبر های موجود در فلفل دلمه باعث کاهش اشتها شده و میل به پرخوری را کاهش می دهد.


همچنین مهندس مازندرانی در ادامه توضیحات خود در خصوص پنیر میکس شوید گردو عنوان نمود ، گردو حاوی ویتامین های A,B,C,D ,E می باشد و همچنین حاوی مقادیر قابل توجهی از کلسیم، فسفر، آهن، منیزیم و پروتئین می باشد.به علت وجود چربی و امگا3 در درمان بیماری های قلبی موثر می باشد. شوید سرشار از  ویتامین c می باشد و باعث رفع چربی و هضم غذا و رفع بی خوابی می شود.اشتها آور و پاین آورنده چربی خون می باشد.

محصول پنیر میکس اکنون در دسترس خانواده ها و مصرف کنندگان قرار دارد و با ورود این محصول به چرخه بازار مصرف امید می رود گام های تازه برای تحکیم و تثبیت سلامت بیشتر مردم جامعه برداشته شود و رامک امیدوار است به عنوان یک دوست با تولید محصولات جدید و نوآوری های آتی بتواند لبخند رضایت را به چهره مصرف کنندگان عزیز بنشاند .  

هنوز نظری برای این خبر درج نشده است


نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :       


 

 

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter